Off topic: Güzel günler göreceğiz
Tópico cartaz: Adnan Özdemir
Adnan Özdemir
Adnan Özdemir  Identity Verified
Turquia
Local time: 15:34
Membro (2007)
alemão para turco
+ ...
Jul 18, 2009

Az kaldı altın beyinli güzel insanlar, ben on yıldır hazırlığımı yapıyor, dersimi çalışıyorum. Yakında çok güzel şeyler olacak. Biraz sabrederseniz kimse sizi sömüremeyecek. Endişeye mahal yok. Herşey OK. Bu topiğe yorum yapmanıza gerek yok. Manifesto olarak kalsın istiyorum. Bende çok emeği olan bu güzel şehre buda benim jestim olsun.

Herkese selam eder saygılarımı sunarım. Her zaman yine bu forum civarında olacağım.

Bilbao'dan sela
... See more
Az kaldı altın beyinli güzel insanlar, ben on yıldır hazırlığımı yapıyor, dersimi çalışıyorum. Yakında çok güzel şeyler olacak. Biraz sabrederseniz kimse sizi sömüremeyecek. Endişeye mahal yok. Herşey OK. Bu topiğe yorum yapmanıza gerek yok. Manifesto olarak kalsın istiyorum. Bende çok emeği olan bu güzel şehre buda benim jestim olsun.

Herkese selam eder saygılarımı sunarım. Her zaman yine bu forum civarında olacağım.

Bilbao'dan selamlar

Adnan Özdemir [Karamanoğlu]

Yakında Türkiye'ye dönüyorum. Türkiye sınırları içinde geçerli olmak üzere alacağını herhangi bir şekilde alamayan hangi meslektaşımız varsa bana proz profilimdeki mail ve/veya telefon numaramdan ulaşabilir. Hepinizi seviyorum.

Not: Böylece tarihe not düşmüş oluyorum. 18 Temmuz 2009, Bilbao

[Edited at 2009-07-18 20:46 GMT]

[Edited at 2009-07-18 21:07 GMT]

[Edited at 2009-07-18 21:31 GMT]

[Edited at 2009-07-19 00:05 GMT]

[Edited at 2009-07-19 05:48 GMT]

[Edited at 2009-08-27 12:54 GMT]
Collapse

Adnan Özdemir
Turquia
Membro (2007)
alemão para turco
+ ...
CRIADOR(A) DO TÓPICO
Türkiye tercüme piyasasında alacağını alamayan arkadaşlar... Aug 27, 2009

Türkiye tercüme piyasasında alacağını alamayan arkadaşlar... mail adresime yazın dertleşelim. Yardımcı olmaya çalışayım. Unutmayalım; Emek kutsaldır.

Saygılar, selamlar

Adnan Özdemir
Çevirmen-Yazar
Karaman - Türkiye 27 Ağustos 2009

[Edited at 2009-08-27 02:03 GMT]

[Edited at 2009-08-27 02:05 GMT]

Adnan Özdemir
Turquia
Membro (2007)
alemão para turco
+ ...
CRIADOR(A) DO TÓPICO
Evet doğrudur okuduklarınız Aug 27, 2009

Bence...

[Edited at 2009-08-27 12:49 GMT]

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Güzel günler göreceğiz

Translation news in Turquia

TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »