صفحات الموضوع:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20] >
Податковий кодекс - 2. Делегація до представника Тігіпка в Харкові
ناشر الموضوع: Olga and Igor Lukyanov
andress
andress  Identity Verified
أوكرانيا
Local time: 05:44
أنجليزي إلى روسي
+ ...
А толку то? Nov 13, 2010

Oleksandr Myslivets wrote:
Уже 2 (Не считая Ольги и Игоря, благодаря которым мы вообще имеем возможность хоть на что-то повлиять и чей вклад совершенно невозможно переоценить)
Кто еще?

Ну и я у Бродского так хорошо отметился, что был им забанен. И что с того? Ведь до той поры, когда "пересичный выборець" (ака пенсионер и бюджетник) не почувствует бурчание в желудке настолько сильное, что ... (и тут снова началась сказка о белом бычке), ... вот тогда он пойдет "доносить до сведения". Ну а пока он кричит пану Б. и Ко "Браво! Надо давить этих проклятых...", ибо не способен считать на два ходя вперед, т.к. его любимая игра не шахматы, а "Чапаев". Выводы очевидные.


 
Oleksandr Myslivets
Oleksandr Myslivets  Identity Verified
أوكرانيا
أنجليزي إلى روسي
+ ...
Стокабукаф Nov 13, 2010

andress wrote:

Oleksandr Myslivets wrote:
Уже 2 (Не считая Ольги и Игоря, благодаря которым мы вообще имеем возможность хоть на что-то повлиять и чей вклад совершенно невозможно переоценить)
Кто еще?

Ну и я у Бродского так хорошо отметился, что был им забанен. И что с того? Ведь до той поры, когда "пересичный выборець" (ака пенсионер и бюджетник) не почувствует бурчание в желудке настолько сильное, что ... (и тут снова началась сказка о белом бычке), ... вот тогда он пойдет "доносить до сведения". Ну а пока он кричит пану Б. и Ко "Браво! Надо давить этих проклятых...", ибо не способен считать на два ходя вперед, т.к. его любимая игра не шахматы, а "Чапаев". Выводы очевидные.


Задача стоит не в том, чтобы решить проблему своими силами, а в том, чтобы заставить влать задуматься о ее существовании! Будем молчать - матимемо те, як вони хочуть нас... ой... що вони нам дозволять

[Редактировалось 2010-11-13 22:27 GMT]


 
Sergei Vasin
Sergei Vasin  Identity Verified
أوكرانيا
Local time: 05:44
عضو (2008)
أنجليزي إلى روسي
+ ...
... Nov 13, 2010

Oleksandr Myslivets wrote:
Давайте сложим руки и все! Хорошая такая концепция! Зато мудрыееее будем, просто ужасть!


Ну, я все-таки не это хотел сказать. Просто Вам кажется, что успешное решение нашей задачи зависит от количества людей, с которыми мы должны поделиться проблемой. Мне кажется, что выбирать надо по качеству, т.е. нужно учитывать участие людей, к которым мы обращаемся, в процессе работы над проектом Кодекса.


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 05:44
عضو (2004)
أنجليزي إلى اوكراني
+ ...
Кінець петицій Nov 13, 2010

Зміст того, що ми тут робили, наскільки я це розумію, полягав у тому, щоб донести до відома тих людей, які мають вплив на прийняття рішень, чиї інтереси, можливо, збігаються з нашими:

а) інформацію про наше існування, про наші проблеми і інтереси в зв'язку з прийняттям П�
... See more
Зміст того, що ми тут робили, наскільки я це розумію, полягав у тому, щоб донести до відома тих людей, які мають вплив на прийняття рішень, чиї інтереси, можливо, збігаються з нашими:

а) інформацію про наше існування, про наші проблеми і інтереси в зв'язку з прийняттям ПК,
б) аргументи на користь нашої позиції,
-- з тим, щоб ці люди могли використати цю інформацію і ці аргументи на підтримку своєї позиції в боротьбі навколо кодексу.

(Поясню на прикладі. Якщо блок імені колишньої двічі прем'єрки, яка в 2005 р. вже пропхала була "контрабандою" дуже подібні зміни до податкового законодавства, а в 2009 р. невдало намагалася нав'язати нам те, що вдалося через рік тільки через рік її другому-після-найлютішого ворогу -- так от, якщо цей блок тепер вирішив стати запеклим оборонцем малого бізнесу -- то чому б не спробувати йому допомогти добрим словом і мудрою думкою. Раптом якась особливо вдала фраза з нашого звернення стане тією краплиною в полум'яній промові тої-дами-голови-комітету-ліньки-дивитися-її-прізвище, яка перехилить шальку терезів під час вирішального голосування у другому читанні?! Але ж зовсім безглуздо було б сподіватися, що який-небудь узагальнений бродський, прочитавши те звернення, раптом прозріє, обіллється горючими сльозами і з лементом: "Як же я не подумав про бідних перекладачів!" -- кинеться дописувати нам винятки з заборони на зовнішньоекономічну діяльність!)

Отож. Якщо в когось є ще не використані можливості в цьому плані, то варто їх використати, шкоди від цього не буде. "Офіційність" же подання документів не має ніякого значення, тут я цілком згоден з Сергієм Васіним. Хто захоче зрозуміти, той і так зрозуміє. А хто не захоче, той в кращому разі пришле вам офіційну ж відповідь у місячний термін, яку ви зможете хіба що притулити собі до... серця.

Проте. На моє глибоке переконання, потенціал роз'яснювально-просвітницької роботи серед власть імущих вичерпано. (Я думаю, його було вичерпано давно, але ж треба було переконатися. Тепер не тільки вичерпано, але й висушено.) Усі все знають, усім усе зрозуміло. Подивіться таблиці поправок до другого читання, на які я давав посилання. Всі потрібні нам пропозиції внесено в різних варіантах депутатами різних барв. І всі відхилено, з цілком відвертими формулюваннями. Що ви ще кому хочете пояснювати?
Collapse


 
Sergei Vasin
Sergei Vasin  Identity Verified
أوكرانيا
Local time: 05:44
عضو (2008)
أنجليزي إلى روسي
+ ...
Остается гарант... Nov 13, 2010

Roman Bulkiewicz wrote:
На моє глибоке переконання, потенціал роз'яснювально-просвітницької роботи серед власть імущих вичерпано.


... и его право наложить вето на принятый Кодекс. Возможно, стоит немного переделать наше обращение, убрать старые требования и внести одно новое - наложить вето на принятый документ. Тогда уже точно сможем сказать, что сделали все.


 
Roman Paslavskyy
Roman Paslavskyy  Identity Verified
أوكرانيا
Local time: 05:44
أنجليزي إلى اوكراني
+ ...
ЗМІ Nov 14, 2010

Sergei Vasin wrote:

... и его право наложить вето на принятый Кодекс.


Я говорив Олександру, що варто спиратися на вже підготовлений текст. Доопрацювати і надіслати гаранту (рука не піднімається писати з великої...).

Ще одне поле для роботи – це ЗМІ. Окрім ДВ було б чудово організувати 1-2 статті в інших виданнях.

Щодо ЖЖ Бродського, я ж там смайлик поставив

[Edited at 2010-11-14 08:05 GMT]


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 05:44
عضو (2004)
أنجليزي إلى اوكراني
+ ...
ЗМІ Nov 14, 2010

Може, просто розіслати статтю в НХ (посилання на неї) всім мережевим ЗМІ/інформ. агенціям, які тільки спадуть на думку? Разом з текстом листа?

 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 05:44
عضو (2004)
أنجليزي إلى اوكراني
+ ...
Паувау Nov 14, 2010

Пропоную киянам зустрітися 16 листопада вранці біля Верховної Ради.

 
Oleksandr Myslivets
Oleksandr Myslivets  Identity Verified
أوكرانيا
أنجليزي إلى روسي
+ ...
По моему, классная идея! Nov 14, 2010

Roman Bulkiewicz wrote:

Може, просто розіслати статтю в НХ (посилання на неї) всім мережевим ЗМІ/інформ. агенціям, які тільки спадуть на думку? Разом з текстом листа?

Может еще и на сайты радиостанций попробовать поотправлять


 
Oleksandr Myslivets
Oleksandr Myslivets  Identity Verified
أوكرانيا
أنجليزي إلى روسي
+ ...
Вот это, вообще, было бы здорово! Nov 14, 2010

Roman Bulkiewicz wrote:

Пропоную киянам зустрітися 16 листопада вранці біля Верховної Ради.


А еще если и плакатики изобразите а-ля "Нi податковому геноциду перекладачiв!", "Перекладач - третiй зайвий?" и т.д. и возьмете с собой, то я не просто сниму шляпу перед вашим героизмом, а с риском схлопотать простуду буду ходить бе головного убора всю зиму! Так держать, Роман!


 
Sergei Vasin
Sergei Vasin  Identity Verified
أوكرانيا
Local time: 05:44
عضو (2008)
أنجليزي إلى روسي
+ ...
СМИ - адреса и ссылки Nov 14, 2010

BBC Ukrainian

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/ugc/

Ваші новини, ваші фотографії.

Якщо у вас є текст новини, фото, аудіо чи відео, яке, на вашу думку нас зацікавить, ви можете надіслати їх на Всесвітню Службу Бі-Бі-Сі через форму нижче.

До таких новин можуть належати події у регіоні, де ви проживаєте, чи ваші власні спостереження щодо подій у вашій країні...

... Якщо у вас виникли труднощі, то пишіть на адресу bbc.ukrainian+bbc.co.uk



Радіо Свобода

http://www.radiosvoboda.org/section/contact/109.html

Ірина Халупа
Директор Української служби Радіо Свобода
ChalupaI+rferl.org

Інна Кузнецова
Головний редактор Київського бюро Радіо Свобода
KuznetsovaI+rferl.org

... Українська редакція Радіо Свобода завжди рада почути Ваші міркування з тих чи інших проблем українського сьогодення.

Щодня, від понеділка до п'ятниці між 11:00 і 13:00 годинами Ви можете зателефонувати до нашого київського корпункту за телефоном:
+380 44 490 29 04

Ви також можете надіслати нам листа за адресою в Україні:

Індекс 01 001
Київ-1, Головна пошта,
Абонентська скринька 496.


Журналисты радиостанции, выступавшие с репортажами о проекте Кодекса:

Віктор Міняйло
MiniayloV+rferl.org

Євген Солонина - http://www.radiosvoboda.org/content/article/2211118.html
SolonynaY+rferl.org

Ірина Штогрін - http://www.radiosvoboda.org/content/article/2169827.html
ShtogrinI+rferl.org

Тетяна Ярмощук - http://www.radiosvoboda.org/content/article/2147863.html
YarmoshchukT+rferl.org


Голос Америки

http://www.voanews.com/ukrainian/about-us/contact/

Зв`язок з нами

Відправте нам e-mail на адресу holos+voanews.com або користуйтесь поданими внизу полями.

Внесiть ваше iм`я, електронну адресу, i текст вашого листа


Korrespondent.net

http://korrespondent.net/contacts

Бизнес
редакторы раздела:
Тарас Илькив, ilkiw+kpmedia.ua
Богдан Бородийчук, borodiychuk+kpmedia.ua

Контакты журнала
Бизнес-редактор раздела:
Александр Пасховер, korr-business+kpmedia.ua


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
أوكرانيا
Local time: 05:44
عضو (2004)
أنجليزي إلى روسي
+ ...
Оце - діло Nov 14, 2010

Sergei Vasin wrote:
СМИ - адреса и ссылки


 
Oleksandr Myslivets
Oleksandr Myslivets  Identity Verified
أوكرانيا
أنجليزي إلى روسي
+ ...
Для поддержки духа Nov 15, 2010

В доказательство того, что в массах идет о нас молва, скажу, на одном из севастопольских телеканалов "бегущая строка" сообщала о некоторых переводчиках в количестве 80 шт., заявляющих об уничтожении новым НК профессии переводчика и подписавших некое заявление!

Лед трогается, господа присяжные заседатели!


 
Olga and Igor Lukyanov
Olga and Igor Lukyanov  Identity Verified
كندا
Local time: 22:44
أنجليزي إلى روسي
+ ...
بادئ الموضوع
За Хомутинником Nov 15, 2010

Профільний клмітет призупинив введення розділу ПК стосовно спрощеного оподаткування на 3 місяці!!!

 
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
أوكرانيا
Local time: 05:44
عضو (2008)
أنجليزي إلى روسي
+ ...
Трохи алегорії... Nov 15, 2010

Але вона таки по темі.

Ось один знайомий фахівець із АйТі ще у серпні написав дуже влучне таке собі алегоричне оповіданнячко про нашу з вами ситуацію:
http://zmeuka.livejournal.com/202323.html

Щодо паувау - ех, якби не застуда, то й дехто з периферії до Києва б приїхав...


 
صفحات الموضوع:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Податковий кодекс - 2. Делегація до представника Тігіпка в Харкові


Translation news in أوكرانيا





Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »